Galaxy Unpacked etkinliği için geri sayım başladı! Nasıl izlenir?

Samsung’un dev etkinliği için geri sayım başladı. Birçok yeni cihazın tanıtılması beklenen etkinlik 10 Temmuz, Çarşamba günü, saat 16:00’da Paris’te düzenlenecek. Samsung Galaxy Unpacked etkinliği, fiziksel katılımın yanısıra online olarak da izlenebilecek. Peki nerede yayınlanacak? İşte detaylar…

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yepyeni ürünler tanıtılacak

Paris Yaz Olimpiyatları’nın ana sponsoru olan Samsung’un düzenleyeceği etkinlikte karşımıza yepyeni ürünlerle çıkacak. Samsung’un gönderdiği davetiyelere bakacak olursak, etkinlik odağının Galaxy AI üzerinde olduğunu görebiliyoruz.

Teknoloji dünyasının merakla beklediği etkinlikte Samsung, yapay zeka yenilikleri açısından bizleri şaşırtabilir. Samsung’un dev etkinliğinde birbirinden özel ürünler tanıtılacak ve biz de sizlere canlı yayında hem yeni ürünleri aktaracağız, hem de sizlerle birlikte yorumlayacağız.

Galaxy Unpacked etkinliğini 10 Temmuz’da saat 15:45’te ShiftDelete YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Samsung’un heyecanlandıran etkinliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz? En çok hangi ürünü merak ediyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir